Ünsal Showroom Hakkında

Merhaba;

Her ne kadar internet ortamında sizlerle tanışmış olsakta uzun yıllardır mağaza olarak bu sektördedeyiz. 1992 yılında Marmaris’te aile şirketi olarak faaliyete başlayan firmamız 2013 yılında Ünsal Züccaciye Pazarlama Tic.San. ve Tur. İhr. İth LTD.ŞTİ. olarak yeniden yapılandırılmıştır. Tüm ev ve otel restaurant bar ekipmanları, züccaciye, aksesuar olarak hizmet vermektedir. N11, hepsiburada, sanalpazar, epttavm, gittigidiyor, akakçe, amazon sitelerinde mağazamız vardır ve entegra firmasıyla çalışmaktayız. Emsan, Korkmaz, Hisar, Kütahya Porselen, Bambum, Taşev ana bayiliği; Cemile, LuckyArt, Ancel, Taç, Paşabahçe, Güral Porselen gibi birçok firmanın bayiliklerini yapmaktayız.

2014 73818 Marka No ile 11.09.2014 tarihinde T.C Türk Patent Enstitüsü tarafından ‘’Erçin Ünsal Showroom’’ olarak marka tescili belgesi alınmıştır.

Vizyonumuz sanal pazarlarda kendi rakiplerimizi geride bırakan satışlara ulaşmak ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmış olduğumuz sanal pazarlarında kalite standartlarını korumaktır. 25 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemiz ile çok hızlı bir çıkış yakalayıp uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmak istiyoruz.